GASPOL AIR PRODUCTS

Solidny partner

O fachowości obsługi i nienagannej jakości oferowanych poduktów świadczą najlepiej słowa naszych klientów. Prawie 20-to letni okres działalności firmy i nieprzerwanego istnienia na rynku, daje gwarancję partnera godnego zaufania.

Tradycja zobowiązuje


Krakowska firma KrakGas działa na rynku od prawie 20-tu lat. Od początku jesteśmy związani z wiodącym polskim producentem gazu firmą GASPOL. Nasi klienci cenią nas za produkty godne zaufania, terminowość dostaw i najwyższą jakość.


Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją gazów płynnych i gazów technicznych w butlach na terenie Krakowa i okolic oraz sprzedaża materiałów, akcesoriów spawalniczych i gazowych. W ofercie posiadamy również sprzęt turystyczny na butle i kartusze, palniki na gaz płynny, kuchnie gazowe, taborety gastronomiczne, promienniki, bulte na gazy techniczne itp.

Produkty sprzedawane przez naszą firmę pochodzą wyłącznie z renomowanych rozlewni a gwarancję ich wysokiej jakości zapewnia marka gaspol S.A w branży gazów plynnych, airproducts w branży gazów technicznych. Oferta nasza skierowana jest do obiorców hurtowych i indywidualnych jak i do firm i instytucji poszukujących dobrego produktu i solidnego dostawcy.

Od początku działalności staramy się słuchać uwag naszych Klientów. Państwa zadowolenie jest naszą główną dewizą, dlatego też każdy z Państwa spotka sie u nas z miłą i profesjonalną obsługą. Serdecznie zapraszamy do współpracy.